NEŽELJENE SCENE NA TERENU

VIDEO Pojavila se snimka incidenta u Našicama: Je li igrač uistinu namjerno ozlijedio delegata?

Rukometni derbi Nexea i Zagreba nije dočekao niti kraj prvog poluvremena.

Izvođenje delegata Ante Josića (Foto: Borna jaksic/PIXSELL)

Rukometna utakmica visokih tenzija između Nexea i Zagreba prekinuta je sedam sekundi prije kraja prvog poluvremena pri velikom vodstvu gostiju, rezultatom 9:16.

Do toga je došlo nakon prekida igre u kojem je igrač Nexea Marko Bezjak ramenom udario delegata susreta Antu Josića, koji je nakon toga pao na pod, gdje su mu krenuli pružati pomoć.

Kamera je točno snimila trenutak incidenta

Delegat Josić, dugogodišnji hrvatski rukometni djelatnik, nakon toga je odveden u svlačionicu, gdje mu je pružena liječnička pomoć, a utakmica je dvadesetak minuta nakon toga prekinuta.

Sad se pojavila i snimka MaxSport televizije na kojoj možemo vidjeti što se točno dogodilo te kako je Bezjakov udarac izgledao.

Možete procijeniti koliko je u njemu bilo namjere i intenziteta, ali svakako treba obratiti pozornost i na dob delegata susreta, za kojeg se nadamo kako je prošao bez većih zdravstvenih posljedica.

Snimku nemilog događaja pogledajte OVDJE.