čvrsta ruka

VIDEO Pogledajte Sigurdssonov time-out pri kraju utakmice: Ništa ne prepušta slučaju

Novi izbornik Dagur Sigurdsson debitirao je na klupi važnom pobjedom protiv Austrije.

Rukometaši Hrvatske pobijedili su Austriju 35:29 na startu kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre u Parizu. Bio je to debitantski nastup novog izbornika Dagura Sigurdssona i itekako je isporučio.

Iako smo loše ušli u utakmicu, uspjeli smo se vratiti već do poluvremena i na pauzu ući u egalu, a u nastavku uslijedila je rapsodija naših rukometaša.

Novi šef rukometaša sjajno je vodio utakmicu, a za razliku od nekih prijašnjih izbornika, vrlo suvereno je vodio utakmicu od početka do kraja.

Nije gubio kontrolu i davao je vrlo jasne naredbe, a to se jasno vidjelo i u minutama odmora kad je hrvatska imala veliku prednost.

U videu na početku teksta pogledajte kako je to izgledalo.

Vijesti iz rukometa pratite na GOL.hr-u uz ponosnog sponzora hrvatskog rukometa – TELEMACH HRVATSKA