Gooooooool

VIDEO Hrvatska otvorila Euro u futsalu važnom pobjedom i golom koji će ući u konkurenciju za najbolji na turniru

Hrvatski reprezentativac Matej "Banana" Horvat zabio je fantastičan gol.

Hrvatska reprezentacija u futsalu u petak poslijepodne otvorila je Europsko prvenstvo i nije mogla bolje zamisliti start velikog natjecanja. U prvoj utakmici pala je Poljska 3:1, a naš uvodni gol na utakmici, onaj Mateja Horvata za 1:0 bio je mini remek djelo.

Mnogi navijači na društvenim mrežama su ga prozvali konkurentom za gol sezone i s to s razlogom. Horvat je povukao loptu s centra, izašao sam pred golmana pa povukao loptu u jednu stranu i rabonom ju ugurao u mrežu za prednost Vatrenih. Spektakularno!

Horvatovu golčinu pogledajte OVDJE.

Poljaci su se uspjeli vratiti na 1:1 krajem prvog poluvremena, ali zatim su Vatreni s dva gola u pet minuta, pokazalo se, završili posao. Na 2:1 povisio je Sekulić iz blizine, a Franco Jelovčić postavio je konačan rezultat u zadnjoj minuti prve dionice utakmice.

Hrvatska je odradila posao koji je morala, a sad ju očekuju utakmice s Rusima i Slovacima za plasman u nastavak turnira…