Bravo, bravo!

Veliki uspjeh mlade Kninjanke: Matea Jelić osvojila srebrnu medalju na Europskom prvenstvu!

Ovo je treća medalja za Hrvatsku u Sarajevu jer su u četvrtak Toni Kanaet i Marko Golubić osvojili brončane medalje.

Hrvatska taekwondašica Matea Jelić osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 67 kilograma na Europskome taekwondo prvenstvu u Sarajevu .

Jelić, članica splitskog Marjana, u finalu je poražena od Francuskinje Magde Wiet s 6-11. Prije finala Jelić je svladala Latvijku Jolantu Tarvidu (16-9), Čehinju Petru Stolbovu (prekid nokautom) i Španjolku Ceciliu Castrolo (17-3).

U subotu se održava Europsko prvenstvo za kadete, dok su u nedjelju na programu borbe kadetkinja.