Zabila 14 golova

Podravka Vegeta pružila odličan otpor, ali protiv ponajbolje rukometašice svijeta nije išlo

Nakon tri kola i Podravka i Bukurešt imaju po dva boda a u četvrtom kolu Koprivničanke 16. listopada gostuju u francuskom Brestu.

Rukometašice Podravke Vegete poražene su u 3. kolu skupine A Lige prvakinja u Koprivnici od rumunjskog CSM Bukurešta s 31:36 (15:16).

Hrvatske prvakinje su bolje započele dvoboj i gotovo cijelo prrvo poluvrijeme imale prednost, no ne višu od tri gola. Rumunjke ipak s golom prednošću odlaze na poluvrijeme, da bi u drugom dijelu nakon 24:24 gošće zaigrale bolje i slavile s konačnih pet razlike.

Kod Podravke su prednjačile Dejana Milosavljević i Larissa Kalaus sa po sedam golova, a kod Bukureštanki je nezaustavljiva bila Cristina Neagu s čak 14 golova.

Podravka je u prvom kolu deklasirala Budućnost najvećom pobjedom u posljednjih dvadeset godina na otvaranju Lige prvakinja (29:22), a nakon toga je sjajno parirala moćnom mađarskom Ferencvarošu na gostovanju (27:33).