Nije mu bilo spasa

Tužna vijest iz Španjolske: Preminuo svjetski prvak, pronađen s prostrijelnom ranom na glavi

Jorge Ballesteros, svjetski prvak u streljaštvu, pronađen je s teškim ozljedama u Madridu.

Jorge Ballesteros (Foto: Instagram/Jorge Ballesteros/Screenshot)

Jorge Ballesteros, svjetski prvak u streljaštvu, preminuo je u 40. godini života.

Poznati španjolski sportaš pronađen je s prostrijelnom ranom na glavi u svojem automobilu na parkiralištu šoping-centra u Madridu. Brzo je prevezen u bolnicu La Paz, ali je unatoč velikom naporu liječnika izgubio život.

Mislav Oršić Englezi nestrpljivo iščekivali debi Vatrenog u rušenju Cityja: "Ovo je Oršićev efekt" divider

Još uvijek nije posve jasno što se točno dogodilo jednom od najboljih španjolskih sportaša.

Nikad nije nastupio na Olimpijskim igrama jer njegova disciplina nije uvrštena, ali osvojio je velik broj medalja na svjetskim i europskim natjecanjima. 2017. godine bio je svjetski prvak, a još je tri puta osvojio Europsko prvenstvo.

Osim što se bavio sportom, Ballesteros je bio i policijski službenik.