Zaokružili uspješnu subotu

Pobjeda Primorja u Rijeci na startu vaterpolske Eurolige

Vaterpolisti Primorja pobijedili su Budvu s 12-8 (6-0, 2-1, 1-3, 3-4) u 1. kolu A skupine Lige prvaka, čime su zaokružili uspješnu subotu hrvatskih predstavnika u ovome natjecanju...

Nakon što su Mladost i Jug krenuli s pobjedama u B skupini, na isti način je novu sezonu u Ligi prvaka otvorila i momčad Zorana Roje u skupini A. Riječani su pitanje pobjednika riješili već u prvom dijelu susreta, jer su nakon prve četvrtine vodili sa 6-0, a nakon prvog poluvremena sa 8-1. U nastavku je crnogorska momčad s četiri uzastopna pogotka malo zaprijetila i smanjila na 9-6, ali su Riječani nakon toga s dva gola zaredom riješili sve dvojbe oko pobjednika.

U drugoj utakmici ove skupine, Olympiacos je u grčkom ogledu svladao Vouliagmeni s 9-8.

Primorje će u 2. kolu gostovati kod Vouliagmenija 9. studenog.