ŠTETA

Mikaela Shiffrin rasturila: Mlada Hrvatica nije uspjela ući u drugu vožnju veleslaloma

Druga vožnja na rasporedu je u 13 sati.

Američka skijašica Mikaela Shiffrin vodi nakon prve vožnje veleleslaloma za Svjetski kup u francuskom Courchevelu, dok je hrvatska predstavnica 17-godišnja Zrinka Ljutić završila na 38. mjestu i nije uspjela izboriti drugu vožnju.

Druga je bila Švicarka Michelle Gisin sa 74 stotinke zaostatka. Na trećem mjestu je Šveđanka Sara Hector, čiji zaostatak je veći od sekunde (+1.03).

gol expired Ovo je statistički 11 najboljih u HNL-u: Livaković na golu, Hajduk s najviše predstavnika divider

Trećeplasirana u ukupnom poretku Slovakinja Petra Vlhova je šesta nakon prve vožnje (+1.39).

Sa startnim brojem 41. Zrinka Ljutić je utrku završila sa zaostatkom od 4 sekunde i 84 stotinke, zauzevši 38. mjesto.

gol expired VIDEO Joga Bonito: Romario i Ronaldinho jedan protiv drugog, pogledajte majstorije divider