breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

Medveščak pregazio Olimpiju: Utrpali im 7 komada

Hokejaši Medveščaka pobijedili su u dvoboju 35. kola EBEL lige ljubljansku Olimpiju u zagrebačkom Domu sportova 7-1 (2-0, 1-1, 4-0)...

Kad je zagrebačka momčad u 42. minuti zabila za 4-1, Ljubljančani su bili slomljeni. Do kraja s dobili još tri gola, treću četvrtinu završili s 4-0 porazom.

U domaćem sastavu hat-trick je ostvario Ryan Kinasewich, najbolji strijelac "medvjeda"s 18 postignutih golova. Učinku je 27-godišnji napadač dodao i jednu asistenciju.

Čak je četiri puta suigračima za gol asistirao Joel Prpic, prvi asistent u momčadi s ukupno 25 ovosezonskih dodavanja za gol. John Hecimovic upisao je gol i dvije asistencije.

Drugi je napad Medveščaka tako režirao pet golova domaće momčadi.

Ovom pobjedom Medveščak je onemogućio ljubljansku momčad u značajnijem odljepljivanju na ljestvici. Olimpija u ovom trenutku ima tri boda prednosti (35-32).

Sastavu Douglasa Bradleyja zato za vrat pušu sve bolje Jesenice, koje su u utorak na svom ledu deklasirale prvaka, Red Bull Salzburg, 6-0. Četvrta je to uzastopna pobjeda Jeseničana, koji igraju u sjajnoj formi.

Dodajmo da su u dvobojima 35. kola poraze upisale sve tri prvoplasirane momčadi: Klagenfurt, Red Bull Salzburg i Vienna Capitals.