Meksiko pregažen

Kvalifikacije za OI: Hrvatska krenula uvjerljivo!

Hokejaši Hrvatske upisali su prvu pobjedu na kvalifikacijskom turniru za Olimpijske igre koje će se 2014. godine održati u ruskom gradu Sočiju...

U Ledenoj dvorani Doma sportova s laganih je 9-2 pala reprezentacija Meksika. Južnoamerička momčad došla je kao predjelo za susrete koji slijede, a u ovoj je utakmici sve bilo riješeno nakon prve trećine.

Nakon prvih 20 minuta utakmice naši su vodili s 4-1, nakon 40 vodstvo je "skočilo" na 5-1, da bi se na kraju 60. minute zaustavilo na rezultatu 9-2.

Najbolji strijelac naše reprezentacije bio je Mislav Blagus s dva pogotka, dok je na vratima Mate Tomljenović zaustavio 39 udaraca, odnosno njih 95.12 posto.

Našu reprezentaciju u utorak očekuje dvoboj protiv Izraela, a potom u srijedu protiv susjedne nam Srbije, koja je danas s također uvjerljivih 7-1 bila bolja od Izraelaca.(TS)