breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
dovršili posao

Jug "pomeo" Mladost i osvojio 15. naslov prvaka Hrvatske

Dubrovčani su četvrti put zaredom postali prvaci Hrvatske.

Vaterpolisti Juga CO osvojili su 15. naslov prvaka Hrvatske, a četvrti zaredom svladavši u finalu doigravanja zagrebačku Mladost s 3:0 u pobjedama, u trećoj utakmici igranoj u nedjelju na bazenu uz Savu bilo je 14:11 (4:3, 2:4, 5:3, 3:1) za Jug CO.

Iako su Dubrovčani bolje otvorili utakmicu, Mladost je u trećoj četvrti ni uspjela povesti s dva gola prednosti (8:6), ali nije uspjela tu prednost i zadržati.

Možda i ključni pogodak na utakmici postigao je Maro Joković koji je u posljednjoj sekundi treće dionice pogodio za vodstvo Juga 11:10. Papanastasiou je 5:43 minute prije kraja pogodio za 12:10, a Fatović minutu potom za 13:10 i pitanje pobjednika je bilo riješeno.

Hrvoje Benić i Maro Joković su sa po tri gola bili najefikasniji kod Juga CO, a Lovre Miloš i Antonio Petković su postigli po tri pogotka za Mladost.