Hrvatska rukometna reprezentacija održala je posljednji trening u Oslu prije velikog finala Svjetskog prvenstva protiv Danske.
Tri vijesti o kojima se priča
Podrška rukometašima stiže iz cijele Hrvatske, s kopna i neba. Stotine navijača kreću za Oslo, najkasnije sutra ujutro chater letovi kreću put Norveške.
Naš Marko Šepat javio nam se ispred dvorane u Oslu tijekom treninga. IHF nije dopustio navijače na posljednji trening.
U Unity Areni vladala je sjajna atmosfera, a igrači su puni samopouzdanja i motivacije uoči borbe za zlato.

Izbornik Dagur Sigurdsson i njegov stručni stožer iskoristili su završne pripreme za taktiku i uigravanje posljednjih detalja uoči dvoboja s aktualnim svjetskim prvacima.
Danska je poznata po čvrstoj obrani i sjajnoj tranziciji, no naši rukometaši vjeruju da mogu pronaći put do pobjede.

Hrvatski rukometaši već su osjetili teren u Oslu i kažu da su uvjeti odlični. Očekuje se oko 500 do 1000 Hrvata na tribinama Unity Arena koja prima nešto više od 15 tisuća gledatelja.
Finale Svjetskog prvenstva na rasporedu je sutra u 18:00, a Hrvatska ima priliku ispisati novu stranicu rukometne povijesti i osvojiti zlato nakon Portugala 2003. godine.

VIDEO Sara Luzar Smajić ugušena u Njemačkoj od 48-godišnje protivnice
Ivan Jurić doveo Southampton do prvog gostujućeg premieligaškog trijumfa nakon dvije godine
Dinamo ostaje bez još jednog krila? Prošle godine plaćen je milijun eura