breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
U sjeni SP-a

Hrvati poraženi od Belgije u Bruxellesu

Hrvatska reprezentacije u subotu je u Bruxellesu odigrala pripremnu utakmicu protiv reprezentacije Belgije, vodeće reprezentacije 1B skupine.

Bila je to utakmica u kojoj se naši reprezentativci u prvom poluvremenu ostavili bolji dojam u odnosu na favorizirane Belgijance, no nisu uspjeli iskoristiti nekoliko izglednih prilika pa se tako na odmor otišlo s rezultatom 7-5 za Belgiju.

U drugom poluvremenu oba izbornika izvršila se mnoge izmjene tako da se ritam utakmice dosta rascjepkao što su puno bolje iskoristili Belgijanci, te su dokraja utakmice povećali svoju prednost do konačnih 31-12.

Na kraju treba istaknuti kao se reprezentacija Hrvatske, pogotovo u prvom poluvremenu, dobro nosila sa realnom kvalitetnijom reprezentacijom Belgije, te je to zasigurno bila dobra provjera pred nadolazeće susrete Europskog kupa nacija.

Uz pripremnu utakmicu reprezentacije ovog vikenda odigrane su i utakmice PH pa je tako u regiji Jug Nada porazila Zadar rezultatom 6-90, dok su u regiji Sjever odigrane dvije utakmice Sisak – Zagreb 10:31, Vilani – Mladost 6-6.