Pala četiri gola

Hrvatska futsal reprezentacija upisala drugu pobjedu u kvalifikacijama za SP

Hrvatska futsal reprezentacija stigla je do druge pobjede u kvalifikacijama za SP svladavši Slovačku s 4-0.

Hrvatska - Slovačka (Foto: Mirko Ferlin/Cropix)

Nakon pobjede nad Njemačkom u gostima (1-5), Hrvatska se lako obračunala sa Slovacima, koji su u prvoj utakmici prije nekoliko dana odigrali 1-1 s favoriziranim Francuzima.

Antonio Sekulić je doveo "vatrene" u vodstvo u 7. minuti, Marko Kuraja (11) je povećao na 2-0, Sekulić minutu kasnije postigao svoj drugi gol, a potvrdu odličnog prvog dijela zaokružio je Duje Kustura (19). U drugom poluvremenu nije bilo golova.

Saša Janković VIDEO Liječnik Vatrenih otkrio dobre vijesti za Ivana Perišića divider

Hrvatska 5. listopada gostuje u Francuskoj, a Galske pijetlove ugošćuju 10. listopada u ključnim dvobojima za pobjednika skupine.