dva crvena kartona

Crna Gora teško poražena protiv Francuske, koja juri prema polufinalu

Francuska je uspjela opravdati ulogu favorita u dvoboju protiv Crne Gore.

U dvoboju drugog kruga Eura u rukometu reprezentacija Francuske pobijedila je Crnu Goru 36:27 i došla na korak do plasmana u polufinale utakmicu prije kraja drugog kruga.

Dvoboj su obilježila dva crvena kartona, po jedan na svakoj strani.

Crnogorci su se odlično držali sve do 25. minute (11:11), kada su se Francuzi do poluvremena odvojili na četiri gola razlike, a u drugom dijelu razlika je narasla i do deset golova.

gol expired Danska prvi polufinalist Europskog prvenstva: Hansen i društvo razbili Nizozemsku divider

Mem je sa sedam golova bio prvi strijelac kod Francuza, kojima je u 18. minuti crveni karton dobio vratar Gerard zbog grubog nasrtaja, dok je kod Crne Gore sedam golova zabio Miloša Vujović. Kapetan Crnogoraca Vasko Ševaljević dobio je u 13. minuti crveni karton zbog udaranja Nikole Karabatića u lice.

gol expired Tin Lučin nakon utakmice razveselio mladog navijača, pamtit će to zauvijek divider

Francuzi će sigurno u polufinale ako ne izgube od Danaca u srijedu ili ako Island ne svlada Crnu Goru.