Drama u završnici Kupa: Jugu trofej nakon produžetaka

Vaterpolisti Juga po deseti su put pobjednici Hrvatskoga vaterpolskog kupa nakon što su u finalu u Zadru pobijedili Mladost 12-11 nakon produžetaka...

Pobjedu je Dubrovčanima donio Sandro Sukno izravnim pogotkom nakon prekida igre šest sekundi prije isteka drugog produžetka.

Zagrepčani su nakon polovice utakmice vodili 7-6, imali su 10-8 prednost četiri minute prije kraja četvrte četvrtine, kao i 11-10 prednost u produžecima.

Dubrovčani su do četvrtoga uzastopnog naslova u kupu stigli unatoč činjenici da su završnicu osnovnog dijela dvoboja i produžetke odigrali bez isključenog trenera Elvisa Fatovića. Dubrovčane su sa po tri pogotka predvodili Bušlje i Bošković. Po tri su gola u redovima momčadi Emila Nikolića zabili Karač, Muslim i Hinić.