"nema kamo... WOW"

Šokira rukometne fanove iz utakmice u utakmicu: Pogledajte projektil naše Ćane bez mana

Ćamila Mičijević raspalila je jedan projektil na početku drugog poluvremena od gotovo 100 km/h.

Nije bila najefikasnija, ali Ćamila Mičijević još je jednom oduševila rukometni svijet svojim doprinosom u pobjedi Hrvatske na Europskom prvenstvu. Hrvatice su pobjedom protiv Njemačke 23:20 prvi put u polufinalu velikog rukometnog natjecanja gdje našu reprezentaciju očekuje novi spektakl između Hrvatske i Francuske.

Može li Hrvatska do finala Eura?

Ukupno glasova:

Naša Ćana bez mana zabila je jedan od pet pogodaka na početku drugog poluvremena kojima su naše reprezentativke slomile otpor Njemačke i ugasila sva nadanja.

Šut iz teške pozicije, iz koraka s jednom igračicom na leđima i dvije ispred sebe, Ćamila je ispalila brzinom od 93 km/h, a lopta je pronašla sami donji desni kut.

Taj pogodak iznenadio je i samog komentatora utakmice, koji je rekao:

"Ćamila nema kamo... WOW. Nema kamo? Gluposti."

Pogodak je odmah završio na stranicama društvenih mreža EHF-ova Eura i, naravno, postao hit.

Pogodak naše Ćamile Mičijević pogledajte OVDJE

gol expired Hrvatice saznale protivnice u polufinalu Eura, igraju protiv aktualnih prvakinja Europe divider