kakva šteta

Filip Zubčić podbacio u veleslalomu, nije ušao ni među najboljih deset skijaša

Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić lovio je postolje u Italiji, ali završio je daleko od njega kao 12.

Švicarski skijaš Marco Odermatt pobjednik je veleslaloma za Svjetski kup u talijanskoj Alta Badiji, dok je hrvatski predstavnik Filip Zubčić završio utrku na 12. mjestu.

gol expired Sada je i službeno: Camp Nou kakvog svi poznajemo odlazi u povijest, Barcelona je odlučila divider

Zubčić je u prvoj vožnji krenuo kao četvrti, da bi završio deveti, a u drugoj vožnji je još malo pokvario svoj plasman i pokazao da nije u veleslalomskoj formi, ali sezona je duga i najbolji hrvatski skijaš stigne ostvariti i plasmane među trojicom najboljih, što je i napravio nedavno trećim mjestom u slalomu.

Drugo mjesto osvojio je Talijan Luca De Aliprandini (+1.01), kojemu je to najbolji rezultat u Svjetskom kupu, a treće mjesto pripalo je Nijemcu Alexanderu Schmidu (+1.09).

Jučerašnji pobjednik veleslaloma u Alta Badiji, Norvežanin Henrik Kristoffersen završio je na četvrtoj poziciji (+1.11).

Za dva dana na rasporedu je noćni slalom u Madonni.