Bilbija strijelac

Zrinjski poražen na gostovanju u Austriji, ali sve su karte otvorene za revanš u Mostaru

Hrvatski športski klub Zrinjski poražen je 2:1 na gostovanju u Linzu kod LASK-a.

Nemanja Bilbija (Foto: Denis Kapetanovic/Pixsell)

Hrvatski športski klub Zrinjski Mostar poražen je 2:1 na gostovanju kod LASK-a u play-offu Europske lige.

Nogometaši Zrinjskog nisu se najbolje snašli na Raiffeisen Areni u Linzu na početku susreta, već je u 12. minuti stajalo 2:0 na semaforu i nazirala se katastrofa, ali uspješno se posložila momčad Krunoslava Rendulića i na kraju došla da rezultata koji im daje nade za uzvrat u Mostaru.

Imao je Zrinjski svojih šansi u prvom dijelu preko Malekinušića kojem je poništen pogodak i Ćužea koji je u 38. minuti zatresao okvir gola.

Marko Livaja i Jan Mlakar Jan Mlakar odlazi iz Hajduka? Bijeli su dobili milijunsku ponudu iz Italije divider

Pojačali su Plemići u drugom poluvremenu, tražili su pogodak koji bi ih vratio u igru, sreća im se osmjehnula u 71. minuti susreta kada je Nemanja Bilbija zabio na asistenciju Tomislava Kiša.

Uzvratni susret na rasporedu je 31. kolovoza u 21 sat, a tko zna, možda paklene mostarske vrućine pomognu Plemićima da se plasiraju u grupnu fazu Europske lige.