a tek mu je 37

Trenutak totalne genijalnosti: Novi majstorski potez i pogodak Zlatana Ibrahimovića!

Zlatan Ibrahimović još je jednom pokazao koliko je dobar i s 37 godina na leđima.

Zlatan Ibrahimović (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U sklopu 16. kola američke MLS lige Los Angeles Galaxy Zlatana Ibrahimovića poražen je kod kuće od New England Revolutiona s 2:1. Susret je ponovno obilježio 37-godišnji švedski napadač, koji je postigao čudesni pogodak škaricama.

Gosti, koji drže tek 11. mjesto na prvenstvenoj ljestvici, u 60. minuti poveli su 2:0, nakon gola Bunburyja i druge asistencije Carlesa Gila. Galaxy nikako nije uspio postići pogodak da se vrati u utakmicu, sve do 84. minute i trenutka genijalnosti jednog od najboljih napadača svijeta.

Ibrahimović je jednu visoku loptu primio na prsa, pa ju desnom nogom, iako je bio okrenut prema golu, prebacio iza leđa, brzinski se okrenuo i "škaricama" ju zakucao u rašlje s nekih 10-ak metara.