Kakva klasa

Ibrahimović je neuništiv: Zabio dva puta u pet minuta pa postao najbolji u ligama petice

Ibrahimović je zabio dva gola, ali to nije bilo dovoljno da Milan ostane neporažen kod Fiorentine.

U sinoćnjem susretu 13. kola talijanske Serie Fiorentina je nanijela prvi poraz Milanu ove sezone, slavili su sa 4:3.

Iako je Fiorentina imala visokih 3:0 u 60. minuti susreta, čudesni Zlatan Ibrahimović zabio je dva pogotka u samo pet minuta i potpuno zakomplicirao susret. Ipak, milanska obrana je još jednom kardinalno pogriješila, tako da nije bilo vremena za veliki preokret.

S dva pogotka u sinoćnjem susretu, 40-godišnji Ibrahimović upisao se zlatnim slovima u povijest talijanskog, ali i europskog nogometa.

Postao je tako najstariji igrač u povijesti Serie A koji je uspio zabiti dva ili više pogotka na jednom susretu, ali i prvi kojem je to pošlo za nogom u jednoj od pet najjačih liga Europe.

gol expired Sad je i službeno: Manchester United smijenio Solskjaera, objavili i tko će ga naslijediti divider

To je uspio ostvariti s 40 godina i 48 dana, nevjerojatno.

Inače, Ibrahimović je ove sezone upisao samo devet nastupa u dresu Milana, ali to mu je bilo dovoljno da postigne čak pet golova.