Kakav volej s 30 metara!

Hollywood ima novu zvijezdu: Zlatan ušao s klupe i utrpao dva gola za veliki preokret

Zlatan Ibrahimović je teško mogao zamisliti bolji debi u novom klubu.

Zlatan Ibrahimović (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Zlatan Ibrahimović je praktički tek sletio u Los Angeles, a već u prvoj utakmici je napravio pravi show.

Igrao se gradski derbi između Zlatanova Galaxyja i Los Angeles FC-a. Meksikanac Carlos Vela zabio je dva gola za FC već u prvom poluvremenu, a u 48. minuti Steres je zabio autogol za 3:0 i činilo se da je sve gotovo.

No Galaxy se vratio u utakmicu i smanjio na 3:2, a onda je krenuo Zlatanov show. U igru je ušao u 71. minuti, a već u 77. je fantastično pogodio s preko 30 metara za izjednačenje.

Posao je dovršio u 91. minuti kada je glavom pogodio za pobjedu svoje momčadi.

Ibrahimović je teško mogao zamisliti bolji debi u novom klubu. Već na aerodromu dočekala ga je prava euforija, a nakon ovakvog debija ona će se samo dodatno pojačati. Hollywood je dobio novu zvijezdu; čini se da će u svjetskoj prijestolnici šoubiznisa ovo biti godina Zlatana.