Napravio sedam promjena

Zidane odbrusio novinarima nakon poraza Reala: ''Nije me briga što ljudi misle, ja odlučujem''

Sevilla je u zaostaloj utakmici Primere pobijedila Real Madrid pred svojim navijačima s 3-2, a Zinedine Zidane je nakon utakmice morao odgovarati na pitanja zašto je bilo puno promjena u sastavu.

Trenera Reala Zidanea ''ne brine što ljudi misle'' o činjenici da je napravio puno izmjena za prvenstvenu utakmicu sa Sevillom. Zidane je napravio sedam promjena u odnosu na derbi s Barcelonom, a Real je na kraju izgubio.

Cristiano Ronaldo, Isco i Dani Carvajal nisu bili u konkurenciji zbog ozljeda, Bale je suspendiran, a Modrić, Kroos, Marcelo i Navas su dobili poštedu.

''Imamo puno utakmica i neki se moraju odmoriti. Imamo finale Lige prvaka 26. svibnja i nije me briga što ljudi misle o rotacijama. Ja sam trener i ja odlučujem'', poručio je Zidane okupljenim novinarima te nastavio:

''Kada pogledate ekipu koju smo izveli na teren, mislim da je to momčad koja je mogla pobijediti. Kada izgubite, ne možete biti sretni, ali to neće utjecati na ono što radimo do kraja sezone.

Real je već na poluvremenu imao dva pogotka zaostatka prije nego što je Ramos u nastavku promašio jedanaesterac i postigao autogol za 0:3. Zidaneovi igrači su u samoj završnici uspjeli smanjiti na 2:3, ali nije bilo više vremena za novi pogodak.

''Imali smo bolje drugo poluvrijeme, stvarali šanse, bili pokretljiviji, ali oni su postigli treći pogodak koji nas je izbacio iz utakmice. Zabili smo dva gola, ali zaslužili smo poraz'', zaključio je trener Reala.