Kovačiću cijela utakmica

Petica Barce i sjajna asistencija Rakitića, Ramos u porazu Reala promašio penal i zabio autogol

U zaostalim utakmicama 34. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou svladala Villarreal s 5-1 (3-0), dok je Sevilla na Sanchez Pizjuanu nadigrala Real iz Madrida s 3-2 (2-0).

Golove za Barcelonu postigli su Coutinho (11), Paulinho (16), Messi (45) i Dembele (87, 90+3), dok je jedini strijelac za Villarreal bio Sansone (54).

Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 65. minute, te je asistirao Dembeleu za njegov prvi pogodak u 87. minuti.

Sevillu su ka pobjedi protiv "kraljevskog kluba" poveli Ben Yedder (26) i Layun (45), u nastavku je Sergio Ramos prvo u 58. minuti promašio kazneni udarac kojim bi smanjio na 2-1 da bi u 84. postigao autogol za 3-0. Na 3-1 smanjio je je Borja (87), da bi Ramos (90+6-11m) iskoristio drugi 11-erac duboko u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3-2.

Mateo Kovačić odigrao je čitavu utakmicu, dok Luka Modrić nije konkurirao za nastup u dresu Reala.

Barcelona koja je još ranije osigurala naslov sada ima 90 bodova, 15 više od drugog Atletica, a 18 od trećeg Reala. Villarreal je šesti s 57, a Sevilla sedma s 54 boda.

VIDEO ----> Barcelona - Villarreal 5:1