Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Uskoro zajedno

Zaiskrilo između dvojice prijatelja: Pogledajte naguravanje Kovača i Salihamidžića

Dvojica velikih prijatelja, Niko Kovač i Hasan Salihamidžić, koji će uskoro surađivati u Bayernu, u subotu navečer našli su se na suprotnim stranama.

Niko Kovač i Hasan Salihamidžić (Screenshot)

Niko Kovač je svoj trenerski mandat u Eintrachtu iz Frankfurta završio na najbolji mogući način osvojivši Njemački kup pobjedom protiv svog budućeg kluba minhenskog Bayerna s 3-1.

Bio je to odličan susret u kojem je Bayern u sudačkoj nadoknadi kod rezultata 2:1 tražio pogodak koji bi ga vratio u utakmicu. Eintracht se u tim trenucima žestoko branio, a Bavarci su prosvjedovali tražeći prekršaja nad Martinezom.

No, sudac je uz pomoć VAR-a odlučio da nema kaznenog udarca. To je razljutilo sportskog direktora Bayerna Hasana Salihamidžića koji je pokušao razgovarati s četvrtim sucem, no u sve se uključio Kovač i došlo je do kraćeg naguravanja.

Kovač i Salihamidžić su igrali zajedno u Bayernu, a Braco je imao veliku ulogu kod izbora bivšeg hrvatskog izbornika za novog trenera Bavaraca.

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍