Važan igrač

Zabrinjavajuća situacija za Dinamo: Bio bi to težak udarac uoči okršaja sa Salzburgom u Ligi prvaka

Dinamo je pobijedio Slaven i nastavio pobjednički niz u SuperSport HNL-u, no ozlijedio mu se važan igrač Josip Mišić…

Pobjednički prvenstveni niz Dinama se nastavio te je aktualni prvak u 11. kolu HNL pobijedio s 4-1 (1-0) Slaven Belupo na maksimirskom stadionu.

Bila je ovo već deseta pobjeda sezone u HNL-u za Dinamo te je sve sigurniji na prvoj poziciji. Slaven Belupo je ostao četvrti.

Sve je počelo autogolom gostujućeg vratara Antuna Markovića na početku susreta, ali su gosti iz Koprivnice izjednačili u 59. minuti golom Arbera Hoxhe. Dinamo su do pobjede, pak, odveli Bruno Petković golom iz jedanaesterca u 72. te Petar Bočkaj i Luka Ivanušec koji su u 81. i 93. zabijali za konačnih 4-1.

gol expired Dinamo slomio Slaven u zadnjih pola sata: Petković iz penala pokrenuo lavinu divider

Dinamo je tako nastavio s nizom pobjeda, no zabrinjava ozljeda važnog igrača Čačićeve momčadi Josipa Mišića, koji je početkom drugog poluvremena morao izaći iz igre, a umjesto njega je ušao Martin Baturina.

Još se ne zna težina ozljede i hoće li Mišić biti spreman do utakmice sa Salzburgom u Ligi prvaka, koja se u srijedu igra u Austriji.

U svakom slučaju, ako ne bude mogao, bit će težak udarac za Modre.