vukovi šokirali vragove

Ovo su čekali 21 godinu: Wolverhampton srušio Man Utd i izborio polufinale FA kupa!

Jedan mančesterski klub provukao se do polufinala, ali drugi nije.

Raul Jimenez slavi gol (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nakon Manchester Cityja i Watforda plasman u polufinale engleskog FA kupa izborio je Wolverhampton koji je na stadionu Molineux pobijedio Manchester United s 2:1.

Wanderersi su pobjedu izborili golovima Raula Jimeneza u 70. minuti i Dioga Jote šest minuta kasnije. Poraz Uniteda ublažio je Marcus Rashford u četvrtoj minuti nadoknade.

Wolverhampton je ovom pobjedom izborio svoje prvo polufinale nakon 1998. godine.

U ranije odigranim susretima plasman u polufinale izborili su Manchester City i Watford.

Manchester City je izborio polufinale nakon što je na gostovanju pobijedio drugoligaša Swansea City sa 3:2 postigavši tri gola u posljednjih 20 minuta. Međutim, iza utakmice su ostali veliki repovi jer su gosti drugi gol postigli iz sumnjivo dosuđenog kaznog udarca, a treći iz očitog zaleđa.

U prvom susretu dana Watford je pobijedio Crystal Palace s 2:1.