MRvice

West Ham razbio Aston Villu u gostima: Moyes Vlašića uveo u igru u sudačkoj nadoknadi

Nikola Vlašić kod novog trenera je postao čovjek za "garbage time".

U susretu 10. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham je na gostovanju pobijedio Aston Villu sa 4-1 izjednačivši se na trećem mjestu s Manchester Cityjem.

Ben Johnson (7), Declan Rice (38), Pablo Fornals (80) i Jarrod Bowen (84) su zabili za londonski sastav, dok je za Villu strijelac bio Ollie Watkins (34). Domaćin je od 50. minute igrao bez isključenog Ezrija Konsa Ngoya.

U ranije odigranom susretu Leeds United je u derbiju začelja kao gost pobijedio Norwich sa 2-1 pobjegavši iz zone ispadanja.

Sve bitno na ovoj utakmici dogodilo se u razmaku od 56. do 60. minute.

Leeds je poveo u 56. minuti golom Raphine, dvije minute kasnije izjednačio je Andrew Omobamidele, a pobjedu gostima osigurao je Rodrigo pogotkom u 60. minuti.

Na ljestvici vodi Chelsea sa 25 bodova, Liverpool ima 22, a Manchester City i West Ham imaju po 20 bodova.

Norwich City - Leeds United 1-2 (Omobamidele 58 / Raphinha 56, Rodrigo 60)
Aston Villa - West Ham 1-4 (Watkins 34 / Johnson 7, Rice 38, Fornals