efikasna večer u engleskoj

West Ham šokirao Chelsea u završnici: Visoka pobjeda Arsenala, veliki jubilej Aubameyanga

Pogodak koji je Čekićarima donio vrijednu pobjedu zabio je Ukrajinac Jarmolenko u 90. minuti.

Nogometaši West Hama svladali su u 32. kolu Engleske lige na svom stadionu četvrtoplasirani Chelsea s 3:2 i povećali šanse u borbi za ostanak.

Pogodak koji je Čekićarima donio vrijednu pobjedu zabio je Ukrajinac Jarmolenko u 90. minuti. Chelsea je poveo preko Williana (42pen), da bi izjednačio Souček (45+3), a Antonio u 51. minuti doveo domaćine u vodstvo.

Willian u 72. minuti poravnava, a u zadnjoj minuti Jarmolenko preciznim udarcem donosi pobjedu.

gol expired Vatreno na tribinama: Kohorta uvredama počastila napadača Rijeke i podržala igrača koji ga je udario na parkingu divider

Chelsea je ostao četvrti s bodom manje od Leicestera, koji je večeras također poražen, te dva boda više od ManU-a i Wolvesa, dok je West Ham preskočio Watford i sada je 16. s 30 bodova.

Mateo Kovačić je igrao za goste do 53. minute.

Nogometaši Arsenala svladali su u 32, kolu Engleske lige Norwich s 4:0, a 50. gol u Premierligi zabio je Gabonac Pierre-Emerick Aubameyang.

Aubameyangov 50. gol stigao je zahvaljujući velikoj pogrešci vratara Norwicha Tima Krula. Gabonac je kasnije zabio još jedan gol, dok su Granit Xhaka i Cedric Soares bili preostali strijelci u pobjedi Arsenala.

gol expired Repriza žestoke utakmice: Osijek pobjedom do bitnih bodova i osvete za kontroverzno polufinale divider

Topnici su sada sedmi s 47 bodova, dok je Norwich ostao zadnji s malim šansama za spas.

Nogometaši Evertona su kod kuće svladali trećeplasirani Leicester s 2:1. Evertonu su pobjedu donijeli Brazilac Richarlison i Islanđanin Gylfi Sigurdsson, dok je počasni gol za goste dao Nigerijac Kelechi Iheanacho.

Newcastle je kao gost s 4:1 svladao Bournemouth, koji je sve bliži ispadanju.