stigli ljepši dani

Bilić napokon slavio: Prekinuo dugotrajnu crnu seriju i vratio se na vrh ljestvice

Bilićeva momčad osjetila je slast pobjede nakon gotovo dva mjeseca.

Nogometaši West Bromwich Albiona, koje vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, a za koje igra hrvatski veznjak Filip Krovinović, vratili su se na vrh ljestvice druge engleske lige domaćom 2:0 (1:0) pobjedom protiv Luton Towna u susretu 30. kola.

WBA je do prve prvenstvene pobjede nakon 14. prosinca i čak sedam utakmica bez uspjeha stigao autogolom Danielsa (14-ag) i golom Ajayija (70).

gol expired Čudesni dječak iz Norveške porušio rekorde Bundeslige, trpao i u trećoj utakmici! divider

Krovinović je igrao do 85. minute za WBA, dok je Simon Sluga branio čitav susret za Luton koji je ostao posljednji sa 24 boda.

Kako je Leeds United izgubio na svom terenu od Wigan Athletica s 0:1, WBA se vratio na vrh sa 56 bodova, jednim više od Leedsa, a četiri više od trećeg Fulhama.

gol expired Ovo su čekali sedam godina: Real srušio Atletico i zadržao prednost nad Barcelonom divider

Ivan Šunjić igrao je od 61. minute u 2:1 domaćoj pobjedi Birmingham Cityja protiv Nottingham Foresta. Birmingham je sada 17. na ljestvici sa 37 bodova, dok je Nottingham četvrti sa 51.