Meksikanci ostali u čudu

VIDEO Lopta mu ispala iz ruke, a ispred njega bio je samo protivnički napadač: Lukavo se snašao i sačuvao mrežu

Kanadski vratar lukavom reakcijom sačuvao je mrežu u drugom poluvremenu utakmice protiv Meksika.

U kvalfikacijama za Svjetsko prvenstvo u Katru sljedeće godine, susret Meksika i Kanada završio je podjelom bodova, rezultatom 1:1.

Poveli su Meksikanci u 21. minuti susreta, Kanađani izjednačili pred kraj prvog poluvremena, a u 52. minuti susreta svjedočili smo nespretnoj reakciji kanadskog vratara.

Pokušali su Meksikanci dugom loptom s vlastite polovice terena pronaći svog napadača Hirvinga Lozana, ali prvi do lopte dolazi Maxime Crepeau. Iako je odmah htio dodati svom suigraču, lopta mu ispada iz ruku i to ispred meksičkog napadača.

Ni kriv, ni dužan Lozano se našao u potencijalnoj šansi za postizanje pogotka, ali Kanađanin se mudro snašao. Obrgrlio je rukama meksičkog napadača, uhvatio loptu te se bacio na teren.

gol expired Nemilosrdni Portugalci zabili 10. pogodak na utakmici pa "pokvarili" semafor: Pogledajte kako su ga popravili divider

Sudac je odmah dotrčao do njih te, na opće čudenje Lozana, pokazao na slobodan udarac za Kanadu.

Neobičnu reakciju kanadskog vratara možete vidjeti OVDJE.

Nakon četiri odigrana kola Meksiko je na drugom mjestu s osam bodova, koliko ima i prvoplasirani SAD, dok je Kanada na treće mjestu sa šest bodova.