rakitić ni na klupi

Barcelona opet zaustavljena: Messi ih majstorijom spasio poraza u 90.!

Villarreal je uspio otkinuti bod Barceloni na svom stadionu.

U 17. kolu Primere Villarreal je na svom stadionu odigrao 1:1 protiv Barcelone. Talijan rođen u Njemačkoj Nicola Sansone donio je vodstvo Žutoj podmornici u 49. minuti nakon pogreške Dignea i asistencije Pata, a poraz gostiju spriječio je Lionel Messi sjajnim golom iz slobodnjaka u 90. minuti nakon prekršaja kojeg je sam izborio.

Barcelona je umalo doživjela drugi poraz u nizu nakon što su prije tri dana izgubili u Kupu kralja kod Athletic Bilbaa. Nakon utakmice će biti dosta prigovora na suca Iglesiasa koji nije svirao dva čista 11-erca, po jedan za svaku momčad.

Podsjetimo, uoči utakmice svi su ostali iznenađeni kada je objavljeno da Luis Enrique nije htio voditi Ivana Rakitića u Villarreal.

Real sada bježi Barceloni pet bodova i ima utakmicu više. Ispred Barcelone je i Sevilla na drugom mjestu koja ima bod više od Katalonaca.