Branič imao obračun

VIDEO Zrinjski novim preokretom srušio rivala: Proslava pogotka podigla veliku prašinu

Zrinjski je preokretom stigao do nove pobjede.

Slavlje igrača Zrinjskog (Foto: Denis Kapetanovic/Pixsell)

Zrinjski nastavlja u istom ritmu. Nakon povijesne pobjede u Europi, mostarska momčad je svladala Željezničar (2:1) preokretom u sudačkoj nadoknadi.

Plemići su dominirali od prve minute susreta, ukupno su 26 puta zapucali na vrata, no gosti iz Sarajeva prvi su poveli preko Jašarevića. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a u drugom poluvremenu Plemići su nastavili dominirati.

Opsjedali su domaća vrata, a u 79. minuti napokon su uspjeli probiti goste. Zabio je Slobodan Jakovljević koji je pogodak proslavio pred gostujućom klupom. Prethodno je imao verbalni obračun s nekim iz gostujućih redova, zaradio je žuti karton, a zanimljivo je kako nitko nije reagirao na njegovu proslavu.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Mišić je zabio za pobjedu i nova tri boda.

Proslavu Slobodana Jakovljevića možete vidjeti OVDJE.