napao mu suigrača

VIDEO Žestok okršaj Kovačića i Xhake: Švicarac se bahatio, a onda mu je uletio Mateo

Granit Xhaka i Mateo Kovačić sukobili su se na utakmici Chelseaja i Arsenala.

Granit Xhaka i Mateo Kovačić (Foto: Guliver image)

U derbiju 15. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea sa 1:0 vrativši se na vrh ljestvice.

Pogodak odluke zabio je Gabriel u 64. minuti nakon ubačaja Bukaya Sake iz kornera.

Mateo Kovačić je za Bluese igrao od 78. minute, a u sudačkoj nadoknadi bio je dio sukoba na terenu. Arsenalov Granit Xhaka tražio je korner, no on je dirao zadnji loptu i nije htio odustati od kornera. Tako je krao vrijeme,  ali odmah mu je prišao Trevoh Chalobah i tu je krenulo naguravanje.

gol expired VIDEO Sjajan gol mladog Hrvata: Stoper neobranjivo pogodio s više od 20 metara! divider

Švicarski nogometaš je bahato krenuo prema stoperu domaćina kako bi se okršaj nastavio, no sve je to vidio Mateo Kovačić koji je uletio među njih i gurnuo veznjaka Arsenala, a on mu nije ostao dužan. Bilo je tu dosta razgovora, a igrači su ih uspjeli razdvojiti prije nekog većeg sukoba.