Budućnost Vatrenih

VIDEO Sjajan gol mladog Hrvata: Stoper neobranjivo pogodio s više od 20 metara!

Mario Vušković je vratio HSV u život protiv Jahn Regensburga.

Hrvatski U-21 reprezentativac Mario Vušković postigao je sjajan gol za svoj HSV.

U utakmici 15. kola Druge Bundeslige HSV je ugostio Jahn Regensburg i rano primio pogodak za 0:1, već u sedmoj minuti.

Slavni klub iz Hamburga nastavio je još jače pritiskati goste i došao do izjednačenja u 12. minuti. Tada je Sonny Kittel s desne strane ostavio povratnu za Vuškovića koji se priključio napadu i odmjerenim udarcem neobranjivo matirao gostujućeg vratara.

Golčinu pogledajte OVDJE.

Stoper odlične tehnike i sjajnog šuta

Vušković, koji je po vokaciji stoper, poznat je po odličnom udarcu. U mlađim kategorijama Hajduka redovito je izvodio slobodnjake, a sad je još jednom demonstrirao taj segment svoje igre.

Njega je HSV u proljeće ove godine otkupio od Hajduka nakon što je bio na posudbi. Nijemci su s njim jako zadovoljni, igra redovito i igra vrlo dobro te je postao neizostavan u početnom sastavu iako još uvijek ima samo 20 godina (16. studenog će proslaviti 21. rođendan).

Također, Vušković je vrlo važna karika i u hrvatskoj U-21 reprezentaciji koja se nedavno plasirala na Europsko prvenstvo koje će se u ljeto iduće godine održati u Gruziji i Rumunjskoj.