Sjećate se njega?

VIDEO Zaboravljeni Vatreni iz Rusije zabio golčinu s 40 metara, iznenadio je vratara

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Tin Jedvaj je ove zime stigao u Al Ain.

Milan Badelj, Ante Rebić i Tin Jedvaj (Foto: Srdjan Vrancic/Cropix)

Hrvatski nogometaš Tin Jedvaj zabio je fanastičan pogodak za Al Ain kojeg vrijedi pogledati nekoliko puta.

Bio je to njegov prvijenac u dresu novog kluba kojem se pridružio ove zime na posudbi iz matične Lokomotiv Moskve. U sklopu 19. kola gostovali kod Al Wahde koju su svladali s uvjerljivih 3:0, a prvi pogodak zabio je hrvatski nogometaš.

U 25. minuti susreta primio je jednu loptu, napravio nekoliko koraka i odlučio iznenaditi domaćeg vratara koji je izašao dosta visoko. Opalio je sa 40-ak metara i prebacio vratara za potpuno oduševljenje u gostujućim redovima.

Zlatko Dalić Izbornik Dalić otvorio dušu: "Sahranio sam oca i sjeo na klupu. Potop, navijači zvižde" divider

Podsjetimo, Jedvaj je s hrvatskom nogometnom reprezentacijom osvojio srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu 2018. godine u Rusiji. Upisao je jedan nastup odigravši svih 90 minuta u pobjedi protiv Islanda (1:2).

Za Vatrene je ukupno upisao 26 nastupa i dva pogotka.

Fantastičan pogodak Jedvaja možete vidjeti OVDJE.