Što je bilo s glavom?

VIDEO Užasan faul u jednoj od najluđih utakmica godine: Dobili tri crvena, zadnji je za zatvor

Metz i Guingamp pružili su utakmicu s devet golova, tri crvena kartona i pregršt žutih kartona.

Igrači Metza (Foto: Afp)

Drugoligaško nogometno natjecanje u Francuskoj (Ligue 2) ponudilo je ovog ponedjeljka jednu ludu utakmicu.

Sastali su se nekadašnji prvoligaši, Metz je ugostio Guingamp, a konačan rezultat bio je 3:6.

No, susret se nije našao u žiži zanimanja zbog nekog od ovih devet zgoditaka već zbog crvenog kartona iz 56. minute. Domaći veznjak Jean Jacques Danley napravio je horor prekršaj nad suparničkim igračem, koji je odletio u zrak i zatim tresnuo o pod, previjajući se od bolova. Video pogledajte OVDJE.

Sudac se nije nimalo dvoumio, odmah je Danleyju pokazao crveni karton, a da stvar bude još luđa, bio je to treći igrač Metza koji je isključen na toj utakmici. Prethodno su zbog udaranja isključeni Boubakar Kouyate u 31. i Alexandre Oukidja u 45. minuti.

Ovo isključenje Danleyja dogodilo se pri rezultatu 3:3 i naravno da do kraja Metz nije uspio s osmoricom zadržati pozitivan rezultat. U 69. minuti primili su gol za 3:4, a u završnici još dva za konačnih 3:6.