Palo devet golova

VIDEO Ronaldo i Messi priredili spektakl u Saudijskoj Arabiji: Portugalac zabio dva gola

Cristiano Ronaldo i Lionel Messi pripremili su spektakl u Rijadu.

Lionel Messi i Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

Cristiano Ronaldo je zabio dva pogotka u revijalnoj utakmici između PSG-a i izabrane ekipe sastavljene od najboljih igrača Al Hilala i Al Nassra. Utakmica je okončana rezultatom 5:4 u korist francuske momčadi koja je zaigrala u jakom sastavu.

U prvih 45 minuta vidjeli smo čak četiri pogotka, prvi su poentirali Parižani preko Lionela Messija. Argentinac je zabio u 3. minuti dvoboja na asistenciju Neymara, a pola sata kasnije zabio je Ronaldo s bijele točke.

Željko Karajica (u sredini) Hrgovićev menadžer preuzeo Šibenik: "Ovaj klub nam nije igračka, očekujte pojačanja" divider

Ostali su Francuzi s igračem manje, Bernat je zaradio isključenje, ali uspjeli su povesti preko Marquinhosa. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Ronaldo je iskoristio pogrešku francuske obrane i drugi pospremio loptu u mrežu PSG-a.

S tim se rezultatom otišlo na odmor, a u nastavku je palo još pet golova. Za PSG su zabili Sergio Ramos, Kylian Mbappe i Ekitike, dok su za domaćine zabili Hyun-Soo i Talisca.

Ronaldo je igrao do 61. minute, a minutu kasnije s terena je izašao i Messi.

Golove Cristiana Ronalda možete vidjeti OVDJE.