Napokon u prvih 11

VIDEO Rebić začepio usta kritičarima: Pogledajte genijalnu asistenciju bivšeg Vatrenog

Ante Rebić sjajno je asistirao za jedini pogodak na susretu između svog Bešiktaša i Bašakšehira.

Ante Rebić i Ivan Perišić (Foto: Frank Hoermann/DPA/PIXSELL

Bešiktaš našeg Ante Rebića slavio je 1:0 u 12. kolu turske Super lige protiv Bašakšehira.

Jedini pogodak na susretu postignut je u 55. minuti susreta kada je Imoćanin sjajno uposlio Kongoanca Muleku u 16-ercu. Rebić je napustio igru u 76. minuti kada ga je zamijenio 19-godišnji Tiknaz.

Rebićevu asistenciju pogledajte OVDJE.

30-godišnjak je proigrao nakon što su ga turski mediji otpisali, u svakoj od posljednje tri utakmice asistirao je za pogodak, a danas je napokon zaslužio mjesto u početnoj postavi Bešiktaša.

Amir Rrahmani Napoli pamti bolje dane: Apsolutni autsajder im nanio šokantan poraz na San Paolu divider

Crni orlovi ovom su pobjedom skočili na četvrto mjesto Super lige s devet bodova zaostatka za vodećim Galatasarayjem.