doktorski iz kornera

VIDEO Real Madrid krenuo u obranu naslova pobjedom, pogledajte asistenciju Luke Modrića

Hrvatski kapetan namjestio je drugi gol u pobjedi Reala protiv Stuttgarta 3:1.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Započela je nova sezona Lige prvaka u posve novom formatu, a europski prvak Real u Madridu je nadigrao Stuttgart s 3:1, uz asistenciju Luke Modrića za drugi gol.

Modrić je ušao u igru u 69. minuti, u 83. je izveo korner nakon kojeg je Rudiger pogodio za 2:1, a u sudačkoj nadoknadi mladi Endrick postavio je konačnih 3:1. Real se mučio s njemačkim viceprvakom i poveo je tek početkom drugog dijela preko Kylliana Mbappea, a u 68. minuti poravnao je Deniz Undav.

Liverpool je slavio kod Milana s 3:1 iako su domaćini poveli već u 3. minuti preko Christiana Pulišića. Konaté i Van Dijk preokrenuli su već do kraja poluvremena, a konačan rezultat postavio je Mađar Szoboszlai.

Sporting sredio Lille

Sporting je u Lisabonu slavio protiv Lillea s 2:0.

Juventus je u Torinu svladao PSV s 3:1, a čast da bude prvi strijelac nove sezone Lige prvaka imao je Turčin Kenan Yildiz (21). Na 2:0 povisio je Amerikanac Weston Mckennie (27), dok je u drugom dijelu zabio Argentinac Nico Gonzales (52). Počasni gol za Nizozemce u sudačkoj nadoknadi dao je Ismael Sabbari (90+3).

Aston Villa u Bernu je svladala Young Boyse s 3:0 golovima Belgijca Yourija Tielemansa (27), Andre Onane (87) i Jacoba Ramseyja (38). Englezima je VAR poništio još dva gola, a švicarski je prvak razočarao u premijernom nastupu.

Modrićevu asistenciju pogledajte OVDJE.

Što kažete na Dinamovu premijeru u Ligi prvaka?

Ukupno glasova:

Tablica Lige prvaka:

Standings provided by Sofascore

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽