DRUGI U LIGI PRVAKA

VIDEO Pogodak budućeg lidera Hrvatske: Luka Sučić zabio protiv Benfice

Hrvatski reprezentativac Luka Sučić postigao je pogodak u utakmici Lige prvaka protiv Benfice.

Luka Sučić (Foto: Profimedia)

Nogometaši Red Bull Salzburga na domaćem terenu protiv Benfice traže rezultat kojim bi prezimili u Europi.

Nakon što su u prvom kolu savladali istog protivnika rezultatom 0:2 na gostujućem terenu, prvaci Austrije prošli bi u Europsku ligu i s porazom od jednog pogotka razlike.

Benfica šokirala Salzburg, onda se ukazao Sučić

No, Benfica ih je vrlo brzo bacila u probleme. Angel Di Maria pogodio je u 32. minuti, a šok pred odmor uzrokovao je Rafa Silva, pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Luka Modrić VIDEO Modrić promašio kazneni udarac u 45. minuti, Union poveo odmah u idućem napadu divider

Bio je to rezultat koji eliminira Red Bull, no onda se ukazao Luka Sučić. Hrvatski reprezentativac pogodio je u 57. minuti.

Bio je to snažan udarac iz daljine, koji je uz pomoć obrane Benfice završio u mreži te doveo Red Bull do rezultata koji im u ovom trenutku osigurava prezimjavanje u Europi.

Kako je Sučić pogodio, pogledajte OVDJE.