Impresivno

VIDEO Pogledajte pogodak kojim je Ronaldo ispisao povijest: Novi rekord dostigao je u 39. godini

Cristiano Ronaldo oborio je novi rekord i zlatnim slovima se upisao u povijesne knjige.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

Cristiano Ronaldo niti u 39. godini života očito ne misli stati. S dva pogotka odveo je Al-Nassr do nove pobijede, ali koliko god ona za Saudijski klub bila važna Ronaldo će ju pamtiti po tome što je oborio novi rekord.

Naime, postao je igrač s najviše golova u povijesti kada su u pitanju prvoligaška natjecanja.

Osim toga, s dva gola došao je do brojke od 61. pogotka u ovoj kalendarskoj godini. S 39. godina na leđima pokazao je kako je za njega kraj još daleko i da i dalje može igrati nogomet na najvišoj mogućoj razini.

Posebno impresivan bio je drugi Ronalda, a Al-Nasserov treći koji je zapečatio pobjedu protiv Al Akhdooda.

U 80. minuti Ronaldo je s više od 30 metara prebacio istrčalog golmana gostiju na impresivan način.

Taj pogodak došao je samo tri minute poslije prvoga, a osim njega strijelac za Al-Nassr bio je i Al-Najei. Uvjerljivom pobjedom od 3:0 Al-Nassr približio se vodećem Al-Hilalu na samo jedan bod razlike s utakmicom više.