Realu poništili pogodak

VIDEO Pogledajte kako je VAR uzeo asistenciju Luki Modriću

VAR provjera je poništila treću asistenciju Luke Modrića za Real Madrid u La Ligi.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Valenciju (2:0) na domaćem terenu u zaostalom susretu 17. kola španjolske La Lige.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Madriđani su došli u vodstvo pogotkom Antonia Rudigera, i to na asistenciju hrvatskog kapetana Luke Modrića.

Sjajno je Modrić izveo korner i pronašao njemačkog braniča kojem nije bilo teško zatresti mrežu gostiju, ali nakon VAR provjere pogodak je poništen.

Luka Modrić Legenda upozorila Modrićeva nasljednika: "Luka mu neće pomoći, borit će se s njim" divider

Sporan je bio prekršaj Karima Benzeme nad Musahom u kaznenom prostoru gostiju. Zbog toga je sudac poništio pogodak, ali i pokazao žuti karton francuskom napadaču.

Poništeni pogodak Reala možete vidjeti OVDJE.

Ipak Madriđani su uspjeli slomiti otpor gostiju u drugom poluvremenu, sjajno je zabio Marco Asensio za vodstvo, a na 2:0 je povisio Vinicius.

U 72. minuti susreta Valencia je ostala s igračem manje, Gabriel Paulista je zaradio crveni karton nakon žestokog prekršaja nad Viniciusom. Istog je trenutka zaiskrilo na terenu, Brazilac je krenuo u obračun, ali brzo su ga odvukli sa strane.