Loše vijesti za Modre

VIDEO Luda utakmica u Solunu: Pogledajte golove

PAOK protiv Dinama hvata dva pogotka zaostatka u borbi za četvrtfinale Konferencijske lige.

PAOK - Dinamo (Foto: Pixsell)

Nakon samo dvadesetak minuta igre PAOK je poveo protiv Dinama u uzvratnom susretu osmine finala Konferencijske lige u Solunu i smanjio prednost zagrebačke momčadi s Maksimira.

U 26. minuti susreta grčka je momčad izborila korner s lijeve strane, Koulierakis s prve vratnice prebacio na drugu, a tamo je Baba ostao sam i nije mu bilo teško zabiti glavom.

Nažalost, sedam minuta kasnije grčka je momčad zabila novi pogodak i tako se potpuno vratila u utakmicu. Koulierakis je pucao s distance, lopta je dirala po Sučića, promijenila je smjer i prevarila Nevistića.

U 42. minuti Grci su zabili i treći pogodak, poentirao je usamljeni Brandon koji je glavom pospremio loptu u Dinamovu mrežu.

Dinamo je puno bolje otvorio drugo poluvrijeme, Arber Hoxha je zabio prekrasan pogodak za ukupnih 3:3.

Ipak u 72. minuti Koulierakis je zabio svoj drugi i ponovo odveo PAOK u prednost.

Posljednji, pet gol za Grke zabio je Živković u 88. s bijele točke.

Pogodak PAOK-a za 1:0 možete vidjeti OVDJE.

Drugi pogodak PAOK-a možete vidjeti OVDJE.

Treći pogodak možete vidjeti OVDJE.

Pogodak Hoxhe možete vidjeti OVDJE.

Četvrti gol PAOK-a pogledajte OVDJE.

Peti gol PAOK-a pogledajte OVDJE.

PAOK slavi pogodak protiv Dinama Potpuni raspad Dinama u Solunu, PAOK zabio pet komada i otišao u četvrtfinale Konferencijske lige divider

Navijač Partizana u Solunu VIDEO Ovo je navijač Partizana koji se probio do Grčke: Pričali smo s njim ispred stadiona divider

Grobari Grčka policija na nogama: Beogradski Grobari upali u grad, ići će na utakmicu PAOK - Dinamo divider