u posljednji čas

VIDEO Pogledajte kako je Dinamo došao do šokantnog preokreta protiv Lokomotive

Zagrebački Dinamo ostvario je vrijednu 2:1 pobjedu protiv gradskog rivala Lokomotive u 13. kolu SuperSport HNL-a.

Takuro Kaneko (Foto: Ronald Goršić/Cropix)

Loše je krenulo po Modre, već je u četvrtoj minuti susreta stajalo 0:1 na semaforu, Albanac Tuci iskoristio je pogrešku obrane Dinama i poentirao pokraj Zagorca za vodstvo gostiju.

Bas Dost VIDEO Strava u Nizozemskoj: Poznati napadač srušio se na travnjak, liječnici mu se borili za život divider

Dominantan je bio Dinamo gotovo cijeli susret, ali nikako nisu dolazi u konkretne situacije za pogodak, a u one koje jesu, tu je bio mladi Čavlina na vratima Lokomotive koji je sve branio.

Vrijeme je prolazilo, činilo se da Jakiroviću nije suđena klupa Dinama, ali onda se ukazao Baturina u 95. minuti i krasno pogodio u suprotni kut vrata Čavline s 12 metara. Stadion je bio u deliriju, nisu posustajali, tražili su još, a ubrzo su i dobili još.

Joško Gvardiol City projurio Old Traffordom, Gvardiol započeo akciju za gol u kojoj su sudjelovala devetorica divider

Japanac Kaneko dočekao je svoju priliku samo dvije minute kasnije, Ljubičić je probio lijevi bok, ubacio na peterac, nije najbolje reagirala obrana Lokosa, a Kaneko je spremno dočekao loptu na drugoj stativi i zabio za erupciju emocija na Maksimiru.