U pobjedi njegovog Trabzonspora nad Ankaragucuom 3:0 Gabrić je ljevicom zabio fantastičan pogodak za 2:0.

Nakon što je 25. rujna premijerno pogodio mrežu u turskom nogometnom prvenstvu u 2-2 remiju 7. kola kod Gençlerbirliğija, Gabrić se lijepo predstavio i novom treneru momčadi Şenolu Güneşu. Bio je strijelac za povećanje vodstva na 2-0 u 63. minuti utakmice koju je pogotkom u 13. otvorio Umut Bulu. Konačan rezultat postavio je Gustavo Colman tri minute prije kraja susreta.

Dodajmo da je Gabrić odigrao uvodnu 71 minutu susreta nakon čega ga je na travnjaku zamijenio Ceyhun Gülselam, dok je Hrvoje Čale odigrao kompletan susret za trenutačno sedmoplasiranu momčad turske Superlige.