Upisao asistenciju

VIDEO Perišić oduševio Engleze: Pogledajte majstorsko proigravanje petom

Ivan Perišić zaigrao je za Tottenham u pobjedi nad Prestonom u FA Kupu.

Ivan Perišić (Foto: Afp)

Nogometaši Tottenhama slavili su na gostovanju kod Prestona s visokih 3:0 u susretu šesnaestine finala FA Kupa.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali zato je londonska momčad sjajno otvorila drugi dio susreta. Već u 50. minuti poveli su pogotkom Song Heung-Mina, a dvadeset minuta kasnije ponovno se upisao u strijelce, ali ovog puta na asistenciju hrvatskog nogometaša Ivana Perišića.

Perišić je krenuo od prve minute u vrhu napada, a to je naplatio vrhunskom asistencijom za korejskog napadača. Petom je proigrao Heung-Mina, kojem nije bilo teško još jednom zatresti mrežu za povećanje vodstva.

Do kraja susreta pao je još jedan pogodak, za 3:0 zabio je Danjuma u 87. minuti susreta na asistenciju Kuluševskog.

Sjajnu asistenciju Perišića možete vidjeti OVDJE.