S vlastite polovice terena

VIDEO Ovako to radi Brozović: Pogledajte sjajno dodavanje za Ronalda nakon kojeg je pao pogodak

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović oduševio je potezom na utakmici azijske Lige prvaka.

Marcelo Brozović asistira Ronaldu za pogodak (Foto: Sport Klub/Screenshot)

Marcelo Brozović asistirao je Cristianu Ronaldu za domaću pobjedu Al Nassra protiv Al Fayhe (2:0) i potvrdu prolaska u četvrtfinale azijske Lige prvaka s ukupnih 3:0.

Al Nassr je poveo pogotkom Otavia u 17. minuti, a u 86. minuti hrvatski je nogometni reprezentativac sjajnim dodavanjem sa svoje polovice terena doveo portugalsku zvijezdu u veliku priliku.

Luka Modrić pokazao novi automobil VIDEO Modrić se pojavio u centru Madrida i pokazao novi luksuzni automobil: Evo koliko košta divider

Iako je srpski vratar Vladimir Stojković prvi stigao do lopte, istu je praktički predao u noge Ronaldu kojem nije bilo teško poentirati.

Brozović se na terenu zadržao sve do sudačke nadoknade, a njegovu momčad u četvrtfinalu čeka Al Ain iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Sjajno dodavanje Marcela Brozovića možete vidjeti OVDJE.