bravo, broz!

Marcelo Brozović i Cristiano Ronaldo u četvrtfinalu Azijske Lige prvaka

Al Nassr u četvrtfinalu očekuje Al Ain iz Ujedinjenih Arapskih Emirata kojeg predvodi slavni Argentinac Hernan Crespo.

Marcelo Brozović (Foto: Afp)

Saudijski Al Nassr, u čijim redovima igraju Cristiano Ronaldo i Marcelo Brozović, plasirao se u četvrtfinale azijske nogometne Lige prvaka nakon što je u uzvratnom susretu osmine finala pobijedio saudijski klub Al Fayha sa 2-0 potvrdivši tako pobjedu od 1-0 iz prve utakmice.

U prvom dvoboju Al Nassr je pobijedio golom Cristiana Ronalda na asistenciju Marcela Brozovića, dok je u uzvratu pred svojim navijačima slavio sa 2-0.

Otavio je doveo domaćine u vodstvo u 17. minuti, a pobjedu je potvrdio Ronaldo golom u 86. minuti. Brozović je za Al Nassr igrao do sudačke nadoknade.

Lamine Yamal Barcino čudo od djeteta ne prestaje rušiti rekorde: Upisao se u povijest Lige prvaka divider

Al Ain je četvrtfinale izborio protiv uzbekistanskog Nasafa. Prvi susret je završio bez golova, a u uzvratu je Crespova momčad slavila sa 2-1.

Gosti su poveli u 51. minuti golom Akmala Mozgovoja, no Al Ain je okrenuo rezultat golovima Kodja Labe (55) i Soufianea Rahimija (90+2).

U četvrtfinalu će igrati i korejski klubovi Jeonbuk Hyundai Motors i Ulsan Hyundai, a treći par su kineski Shandong Taishan i japanska Yokohama F. Marinos.

Posljednja dva putnika u četvrtfinale azijske Lige prvaka doznat ćemo nakon uzvratnih susreta između Sephana i Al Hilala (1-3), te Navbahora i Al Ittihada (0-0).