Lijepi potezi

VIDEO Otpisana Unitedova zvijezda se preporodila u Dortmundu: Zabio pogodak pa izveo ovo

Jadon Sancho je ove zime stigao na posudbu u Borussiju iz Manchester Uniteda.

Jadon Sancho (Foto: Afp)

Jadon Sancho zabio je pogodak u pobjedi Borussije Dortmund (2:0) protiv PSV-a za prolaz u četvrtfinale Lige prvaka s ukupnim rezultatom 3:1.

Već u 3. minuti susreta njemačka je momčad povela lijepim pogotkom Sancha koji je prizmenim udarcem svladao gostujućeg vratara za oduševljenje među navijačima, a samo deset minuta kasnije je izveo sjajan potez.

Dobio je loptu oko sredine terena, a onda "izvrtio" nogometaša PSV-a koji se nije baš najbolje snašao. Zanimljivo, novim pogotkom je stigao do ukupno četiri gola i tri asistencije u posljednjih sedam domaćih susreta Lige prvaka sa njemačkom momčadi.

Posve je jasno kako se otpisana zvijezda Manchester Uniteda posve preporodila u Dortmundu, gdje je ove zime stigao na šestomjesečnu posudbu. Nijemci ga žele zadržati i otkupiti njegov ugovor, a vjerojatno ni on ne bi imao ništa protiv toga.

Ipak je u Dortmundu igrao svoj najbolji nogomet života...

Prekrasan potez Sancha možete vidjeti OVDJE.

Bobby Power Bivši igrač Uniteda (40) umro poslije vjenčanja: Izgubio tešku bitku u samo šest mjeseci divider